Nasi młodzi sportowcy – Hania Wieczorek, Paweł Łakota, Błażej Puchałka i Przemek Hoinkis odnieśli w ostatnim czasie sukcesy sportowe.

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Ślaskiego Związku Piłki Nożnej dziewczyn powołał Hanię Wieczorek na konsultację selekcyjną do Reprezentacji Śląska rocznika 2005 U13 w Chorzowie na Stadionie Śląskim w dniu 16 kwietnia 2018 r. Hania Wieczorek jest wychowanką LKSu Wisła Wielka, aktualnie wypożyczona do AS KSB Lędziny. Trzymamy kciuki za Hanię i życzymy powodzenia.


fot. pszczynska.pl

Bramkarz rezerw, Paweł Łakota podpisał pierwszy kontrakt zawodowy z Legią Warszawa. Trafił on do Akademii Legii latem 2015 r. z LKSu Wisła Wielka. Aktualnie jest członkiem drużyny trzecioligowych rezerw Legii, występuje również w Centralnej Lidze Juniorów U19. Gratulujemy i życzymy Pawłowi dalszych sukcesów w karierze piłkarskiej.


fot. akademia.legia.com

Zawodnicy drużyny orlików LKS Wisła Wielka Błażej Puchałka i Przemek Hoinkis zostali powołani na konsultację szerokiej kadry podokręgu Tychy rocznika 2007, która odbędzie się w czwartek 19.04. w Chełmie Śląskim. Nasi zawodnicy, wraz z młodymi piłkarzami innych klubów z podokręgu Tychy wezmą udział m.in. w testach szybkości przeprowadzanych na fotokomórkach, teście zwinności Illinois oraz treningu w formie serii małych gier. Trzymamy kciuki za chłopaków i życzymy im powodzenia!