Szanowni mieszkańcy,
przekazujemy Wam podziękowania od Sołtysa, Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Wisła Wielka za udział w akcji „Od Wielkowiślanina dla Wielkowiślanina” oraz za głosy oddane w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim. Ich treści prezentujemy poniżej:

Akcja „Od Wielkowiślanina dla Wielkowiślanina”:

Szanowni Państwo,
jak co roku pod koniec grudnia nastaje wyjątkowy czas przedświątecznego pośpiechu, zakupów i porządków. Nasza codzienna rutyna ustępuje miejsca zupełnie innym powinnościom i obowiązkom, choć tempo wcale nie zwalnia, a wręcz odwrotnie. A przecież w święta liczą się też inne rzeczy, te bardziej nieuchwytne i niemierzalne.

Tak więc składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy uczestniczyli w drugiej edycji akcji „od Wielkowiślanina dla Wielkowilśanina”. Cieszy nas to, że nie byliście obojętni na potrzebę Mieszkańców naszej miejscowości. Serdecznie dziękujemy również Pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pszczynie za pomoc w organizacji naszej akcji.
Drodzy Wielkowiślanie! Nie zawiedliście. Dziękujemy, że możemy na Was liczyć.

~ Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wisła Wielka wraz z Sołtysem i Radą Sołecką Wisły – Wielkiej.

„Dni Wielkowiślanina” – Marszałkowski Budżet Obywatelski

Szanowni Państwo,
Z radością informujemy, iż nasz projekt „Dni Wielkowiślanina”- Impreza plenerowa dla mieszkańców sołectwa Wisła Wielka, powiatu pszczyńskiego oraz powiatu bieruńsko-lędzińskiego został przyjęty do REALIZACJI W I EDYCJI MARSZAŁKOWSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO
WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.
Projekt zostanie zrealizowany w sierpniu 2020 roku.
Serdecznie dziękujemy za głosy oddane na nasz projekt. Poparcie wyrażone w Państwa głosach odbieramy jako akceptacje naszych działań oraz udzielenia, kolejny już raz, dużego kredytu zaufania do Pana Sołtysa, Rady Sołeckiej oraz naszego Stowarzyszenia.