ROZKŁADY JAZDY LINIA A1: Studzionka Cmentarz – Pszczyna Linia A1: Pszczyna – Studzionka Cmentarz LINIA „BUS” : Pszczyna – Strumień Rynek LINIA „BUS” : Strumień Rynek – Pszczyna