Szanowni mieszkańcy Wisły Wielkiej,

to już 4 lata od Naszego spotkania z okazji Dnia Wielkowiślania. W dniach 29 i 30 sierpnia 2020 roku znowu chcemy zorganizować Dni Wielkowiślanina. Sołtys i Rada Sołecka wraz ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Wisła Wielka zgłosili projekt „Dni Wielkowiślanina” do Marszałkowiskiego Budżetu Obywatelskiego, który przeszedł pozytywną weryfikację i został poddany głosowaniu. Kwota projektu opiewa na 215 980 złotych. W związku z powyższym zachęcamy Was szanowni mieszkańcy do udziału w głosowaniu na ten projekt.

Głosować można w dniach od 12 do 30 listopada br. Każdy rodzic może oddać głos za swoje dziecko (nawet niemowlaka) jeżeli tylko posiada PESEL. Zwracamy się również z prośbą, abyście Państwo zachęcili do głosowania rodziny, znajomych. Udział w głosowaniu mogą brać mieszkańcy województwa Śląskiego.

Głosowanie odbywa się na stronie bo.slaskie.pl.

Kolejno należy wybrać „Zaznacz zadanie w podregionie 2: Podregion obejmujący powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński oraz miasta na prawach powiatu: Katowice, Mysłowice, Tychy” i zagłosować na Kod Projetu: MBO-1462/P2/19 (koszt: 215 980,00zł)- prosimy o zaznaczenie 3pkt.

Podregion nr 2 nr MBO – 1462/P2/19 „DNI WIELKOWIŚLANINA”

–> LINK DO GŁOSOWANIA <–

Więcej informacji udzieli Sołtys – tel. 602-127-773.

Dziękujemy za udział w głosowaniu!