ikona-formularza-150x150Sołtys i Rada Sołecka Wisły Wielkiej dziękują wszystkim tym którzy przyczynili się do organizacji Dnia Wielkowiślanina. Księdzu Romanowi Duży za odprawienie uroczystej Mszy Świętej, pocztom sztandarowym, zespołowi Wiślanie, młodzieżowej orkiestrze dętej z Kóz, uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Wisły Wielkiej i ich opiekunom, zespołowi Salsa Pszczyna, zespołom Now, Hanuta, Równica, De Facto, prowadzącym spotkanie Panu Bogusławowi Musiolik i Panu Pawłowi Przybyła.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Fortu Wojskowemu i Stacji Nurkowej. Pomysłodawcą i inicjatorom największej atrakcji Dnia Wielkowiślanina Panu Wojciechowi Kuźnik i Panu Romanowi Świerkot. 57 Samodzielnej Kompani ASG oraz Jastrzębskiej Grupy Rozpoznawczej. Dziękujemy również za pokaz ratownictwa drogowego strażakom z OSP Wisła Wielka, Państwowej Straży Pożarnej z Pszczyny oraz Zespołowi Ratownictwa Medycznego z Pszczyny. Podziękowania kierujemy Panu Burmistrzowi Dariuszowi Skrobol za udział w uroczystościach Dnia Wielkowiślanina, zaproszonym gościom oraz wszystkim mieszkańcom Wisły Wielkiej, a także tym którzy brali udział w obchodach naszego święta. Dziękujemy naszej młodzieży, która zaangażowała się w pomoc organizacji Dnia Wielkowiślanina. Dziękujemy również internautom za słowa krytyki i uznania.

 

Podziękowanie Sołtysa Wisły Wielkiej

Osobiście dziękuję Radzie Sołeckiej za wspólne zaangażowanie się w przygotowaniu i czynnym uczestnictwie w obchodach Dnia Wielkowiślanina oraz wszystkim mieszkańcom Wisły Wielkiej. Dziękuję również Panu Burmistrzowi Dariuszowi Skrobol za obecność na naszych obchodach. Osobiste podziękowania kieruję pod adresem kolegów Wojciecha Kuźnik i Romana Świerkot za pomysł stworzenia Fortu Wojskowego. Dziękuję w imieniu własnym jak i dzieci, młodzieży i innych osób za wszystkie atrakcje które spotkały nas w Waszym Forcie Wojskowym. Dziękuję wszystkim żołnierzom z 57 Samodzielnej Kompani ASG za dyscyplinę, ład i porządek, a przede wszystkim za profesjonalne wykonanie pokazów.

Sołtys Wisły Wielkiej

Piotr Rabaszowski

Sołtys i Rada Sołecka dziękują sponsorom za wsparcie materialne i finansowe Dnia Wielkowiślanina:
-Zakłady Mięsne Henryk Kania

-Partner Pizza z Pszczyny

-Siłownia Quatro z Pszczyny

-Restauracja Zacisze z Brzeźc

-Dromader z Brzeźc

-Romanko i Synowie z Pszczyny

-Sztamfer Burger Bar z Pszczyny

-Kajex z Łąki

-Grupa Kapias z Goczałkowic

-Bank Spółdzielczy z Pszczyny

-Militarna Polska

-Art-Decor – Tomasz Szczygieł z Pszczyny

-Piekarnie:   U Brzęczka z Pszczyny

Jasiek z Pszczyny

Nowok z Brzeźc

U Jarka z Goczałkowic

 

oraz firmom i osobom prywatnym z Wisły Wielkiej:

-Kółko Rolnicze

-Remonter – Adam i Damian Lazar

-Stacja Nurkowa

-Bar Milena

-Ludowy Klub Sportowy

-Jerzy Rozmus

-Aleksandra i Wojciech Kuźnik

-Agnieszka i Roman Świerkot

-Karolina i Michał Dzida

-Izabela i Tomasz Oramus

-Danuta i Franciszek Kuźnik

-Renata i Janusz Waleczek

-Zofia i Antoni Spyra

-Jadwiga i Dorian Jurczyga

-Bożena i Waldemar Hoinkis